اطلاعات

شرکت دانش بنیان کیمیا فرایند تار اکسیر، با اتکاء به بیش از  20 سال پشتوانه علمی، تخصصی و تجربه بنیان گذاران خود، به منظور فرآروی قیر طبیعی و تولید محصولات مختلف با استفاده از این ماده ارزشمند، در سال 1394 تأسیس گردید.

این شرکت در نظر دارد تا به زبانی ساده اقدام به احداث صنعتی نوین در جهت بالا بردن کیفیت قیر طبیعی (معدنی) نموده و با پالایش آن در کشور ایران با استفاده از تکنیک های نوین، به طور جامع تمامی مسائلی که در این صنعت وجود دارد را با استفاده از نیروهای متخصص و صاحب نظر، پاسخ گوید.

از اهداف دیگر شرکت، بالا بردن سطح آگاهی مشتریان و علاقه مند کردن آنها به نوآوری و تهیه هر نوع قیر برای هر فرایندی است و بخشی عمده از نیاز داخل و خارج کشور را با اسفاده از قیر طبیعی برطرف نماید و نشان دهد که این محصول نه تنها قادر به رقابت با قیر پالایشگاهی است بلکه در مواردی، از فرآوری های خاص، بهتر نیز عمل می کند.

ما اعتقاد داریم، بهترین روش برای رقابت و پائین آوردن قیمت تمام شده، استفاده از دانش فنی و روش های تولید صحیح در پائین آوردن هزینه های تولید می باشد که با این روش، می توان محصولی با کیفیت و ارزان تولید نمود.

مأموریت

استفاده صحیح از منابع، ارائه محصولات با کیفیت استاندارد، قیمت مناسب و حمایت از مردم در جهت ارتقاء سطح زندگی.

بیانیه مأموریت

شرکت تولیدی و مهندسی (دانش بنیان) کیمیا فرایند تار اکسیر، در زمینه تولید فرآورده های پتروشیمی با استفاده از فرآوری قیر طبیعی، با ارائه محصولات به شرکت های نفت و گاز، پتروشیمی، راه سازی، عمرانی، عایق کاری و کلیه صنایع مرتبط، در کشور ایران و نیز عرصه بین المللی، با هدف کمک به اقتصاد، خدمت به صنایع، ایجاد ارزش و ارتقاء سطح زندگی کلیه ذینفعان خود، با استفاده از دانش فنی و تکنولوژی های نوین، در نتیجه کاهش هزینه های تولید و ارائه محصولاتی با کیفیت استاندارد بین المللی و قیمت ارزان تر، فعالیت می نماید.